| LeeJiEun a întrebat:

As vrea sa am sanii mai mari dar nu stiu cum. O prietena de amea la 13 ani(a facut acum o luna) ii are dubliisad. ce pot face sa creasca repede si mari.nu exagerat de mari.Ms fundita:*:X

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Alimentaţie pură
Există alimente cum ar fi dulciurile cu zahăr, carnea cu hormoni de creştere, produsele de patiserie, anumiţi aditivi alimentari sintetici care pot determina o creştere în volum a sânilor, dar dizarmonioasă - ei devenind moi şi fără formă (aspectul 'pufos', flasc al multor femei din Occident, unde predomină alimentaţia de acest tip), ceea ce, fireşte nu este de dorit.

In schimb, o alimentaţie lacto-vegetariană, cu multe legume şi fructe proaspete, este de natură să creeze premizele unei dezvoltări armonioase nu doar a sânilor, ci a întregului corp. în afară de acest mod natural de alimentaţie, mai există aşa-numitele alimente-medicament pentru creşterea sânilor, iar acestea sunt: măslinele negre şi uleiul virgin de măsline, soia şi mai ales germenii de soia, germenii de grâu şi uleiul de germeni de grâu, frunzele, inflorescenţele şi seminţele de mărar, frunzele de ţelină, miezul de nucă, alunele neprăjite, seminţele de floarea-soarelui neprăjite. Aceste alimente veţi urmări să le consumaţi în cantităţi cât mai mari pe o perioadă de minim 6 luni.

Masajul sânilor
Cea mai eficientă tehnică s-a dovedit a fi cea cunoscută sub numele de "metoda doctorului Chang", pe care o prezentăm în continuare:

1. Masajul se face din poziţia şezând, călcâiul piciorului drept îndoit presând zona clitorisului (zona de deasupra uretrei).

2. Presiunea realizată cu călcâiul drept asupra zonei numite trebuie să fie moderată, însă suficient de fermă pentru a crea chiar o stare de efervescenţă erotică.

3. O dată cu apariţia acestei stări de efervescenţă erotică, se poate începe masajul ambilor sâni, concomitent, cu mişcări circulare pentru creştere, care se fac lin, dar intens (pentru a menţine starea de efervescenţă erotică).

In starea lăuntrică favorabilă creată, se evocă intens procesul de creştere şi armonizare a sânilor, vizualizând interior sânii împliniţi şi armonioşi. In cadrul acestui masaj este foarte importantă perseverenţa zilnică şi imaginaţia creatoare.

Uleiuri medicinale pentru masaj
Extractele naturale din plante, o dată pătrunse în piele, prin caracteristicile de stimulare pe care le exercită la nivelul sânilor, aceste remedii permit o amplificare a procesului natural de creştere al acestora. Dintre remediile cele mai renumite în acest sens menţinăm:

- uleiul de germeni de grâu - este un produs care se poate procura acum din majoriatea magazinelor cu produse naturiste: se aplică în doze moderate, de 1-3 ori pe zi. Are efect estrogen şi este foarte bogat în vitamina E.

- uleiul de mărar - este un preparat ce poate fi realizat de oricine prin macerarea seminţelor de mărar, fin măcinate cu râşniţa electrică, în ulei vegetal (preferabil ulei de măsline). Proporţia folosită în general este de 30 de grame de pulbere din seminţe de mărar la 200 ml de ulei de măsline. Se lasă la macerat timp de 3 săptămâni, după care se filtrează, iar restul de plantă se aruncă. Uleiul rezultat, puternic aromat, va fi folosit de 2-3 ori pe zi. Intr-o primă fază este posibil să apară uşoare dureri ale sânilor (este un fenomen frecvent la majoritatea metodelor naturale de creştere a lor) care vor dispare însă după 4-5 zile de tratament.

Cantitatea de ulei folosită pentru un masaj trebuie să fie moderată; se mai adaugă ulei doar în măsura în care acesta poate fi absorbit fără dificultate în piele.

11 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Tinctura de marar :
Este buna intr-adevar, dar.nu prea e buna pentru varsta ta, ai mai mult de 15 ani?
Incearca sa mananci sanatos,si in fiecare zii,dupa ce faci dus,cu jetul de apa (rece) cat poti tu,cateva secunde, sa iti masezi sanii, sa tragi de ei.

| Liquify a răspuns:

Adevarul este ca poti incerca sfatul cu masajul dat de iulikka. Dar nu va ajuta prea tare pentru ca aici e vorba de hormoni si de ritmul de crestere al fiecarul organism. Cu alimentatia data de iullika este posibil sa ti se mareasca sanii, insa doar datorita faptului ca te vei ingrasa! In corpul tau se vor aduna multe grasimi. Si nu cred ca vrei sa ai "colacei" doar pentru sani mai mari. Totul vine de la sine. Ai doar 13 ani. Ai timp.

| IMC90 a răspuns:

Totul e genetic, restul e can-can tongue cred ca am fost cat mai scurt si la obiect. Orice alte metoda inventata de om este nesigura si atrage dupa sine efecte adverse happy

| noi3 a răspuns:

Roaga un baiat sa ti-i maseze

| unul1 a răspuns:

Daca ai si tu 13-14 ani nu trebuie sa-ti faci asemenea griji. Cu timpul ti se vor dezvolta frumos. Pot sa spun ca baietii zic ca sanii mari sunt chiar scarbosi. Asa ca... astepta ca varsta sa iti mareasca sanii

| xAllexutsa a răspuns:

Sa fluieri in casa!rolling on the floor).

| PuffIQDin99 a răspuns:

Am aceeashi problema

| 24082000 a răspuns:

Trebuie sa astepti! Fiecare se dezvolta in felul lui!winking

| Ady05 a răspuns:

Sorry,dar am auzit ca cu cit mai devreme incepi relatziile sexuale...cu atit mai devreme iti cresc saniiwinking

| Ella99love a răspuns:

Tinctura de marar e foarte buna. O poti lua de la farmacie.Dar te sfatuiesc sa astepti, totul vine de la sine9proprie experietna). Funa?batting eyelashes

| Igor23 a răspuns:

Incearca crema asta, pe iubita mea a ajutat-o. :*
http://big-bust.dissabled.eu/? alstream=zdP