| HoHOO a întrebat:

M-a rugat o prietena sa pun intrebarea asta fiindca ea nu are cont si VA ROG sa-mi raspundeti repe la intrebare.Ea nu are sanii mari si vrea sa-i creasca mai repede(are 12 ani) ce ii puteti sugera sa faca? FUNDA PENTR CEL MAI BUN RASPUNS!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Sa astepte sa creasca! Nu poti forta organismul sa se dezvolte la comanda.Deocamdata e un copil si trebuie sa invete sa se bucure de copilarie.

| roxaa15 a răspuns:

La 12 ani unele fete nici nu au sani, spune-i sa nu dispere ca ii vor creste si sani cand va mai creste si ea