| trance04 a întrebat:

Sal TPU. Este riscant sa faci sex anal cu o fata fara prezervativ?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E riscant daca fata a m-ai facut si cu altii... poate avea deja ceva la nivelu anusului care se poate transmite...asa ca da exista riscuri sa nu mai punem in discutie ca trebuie sa fie o lubrifiere ca la carte pentru a nu exista durere si discomfort.Fi atent ca pot sa ai produci rupturi care netratate pot duce la hemoragii si infectii grave.Am vazut cazuri si anumebig grinupa ejaculare in mod ciudat s-a produs o clisma la nivelu intestinului gros care e foarte neplacuta pentru tine.Asa ca e cu semn de? Funda/?

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul : http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mie sexul anal cu si fara prezervativ mi se pare un,, sport extern'' mai ales daca e practicat pana in 21 ani.Ma rog, daca tot o faci foloseste,, caciulita''' pentru ca riscurile sunt acelasi.

| trance04 explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc pentru raspunswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici unul dintre parteneri nu are experienta este riscant

| Demonull a răspuns:

laughing)poate o sa auzi scoate ma ca imi vine sa ma cac! da cum a spus si Smonalisa e cam de ****.

| LineGuide a răspuns:

Pe cutia de prezervative scrie ca nu este recomandat sa le folosesti pentru sexul anal, deci nu recomand nici eu sexul anal cu prezervativ. Daca fata poate sa-si faca o clisma inainte e perfect, daca nu ramaneti la normal.
Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Da este riscant

| Leutzzu a răspuns:

DA o poti lasa insarcinata

| SunOfThe a răspuns:

Poti face infectii urate!

| UnNumeMaiScurtDecatAstaNuOSaExiste a răspuns:

Pai este riscant pentru ca anusul este aproape de vagin si poate din greseala pui mana acolo eu as zice sa incerci daca esti sigur pe tine dar fii precaut iti urez bafta si distractie placuta.PS:fara prezervativ e mult mai placut dar asta nu e o incurajare sa incerci te pup :*