| TaNn0 a întrebat:

Sexul anal nu se face cu Prezervativ? Cum este sa faci?

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Este ca si cum ti-ar face masaj pe spate. depinde de persoana. Intelegi ce vreau sa zic?! Poti accepta si te poti relaxa sau te poti enerva.A mai este un lucru. faptul ca te exciti, dar depinde cat de sensibil esti.Eu unu ma uit la stiri sau citesc ziaru cand mi se face oral.

| Decebal a răspuns:

Cu lubrifiant Durex Play Funda?

| Norvegianul a răspuns:

Sexul anal se poate face si cu si fara prezervativ, mai mult conteaza lubrifierea. Pai... cum sa fie? Daca nu era placut nu mai era practicat, nu crezi?