| adyionut a întrebat:

Sal TPU.mi-a spus prietena mea azi ca nu are incredere in mine ca o iubesc cu adevarat.si mi-a spus sa ma gandesc la ceva sa-i arat ca o iubesc.da nu stiu ce sa fac sa-i arat asta..nu vreau sa o pierd ca e singura persoana din viata mea. da eu o iubesc foarte mult.nu suntem unu langa altu si ne vedem odata pe saptamana.ia ma iubeste cu adevarat si o cred.de ia si batut joc multi baieti si acum ii vine greu sa ma creada. ce pot sa fac sa-i arat ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa un video clip pentru ea si posteaza-l pe You Tube.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Demonstrează-i cât de mult o iubești prin gesturi tandre, prin grija pe care o porți pentru ea. Fi lângă ea tot timpul și arată-i că îi dorești doar binele. Luptă pentru fericirea ei și cu siguranță se va simți iubită.

O zi frumoasă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii care si-au batut joc de ea stiau sa scrie?

Nici un om care iubeste nu va cere persoanei iubite sa-i demonstreze dragostea la randul ei. Stransul de oua la modul asta functioneaza doar la copii sau la persoane care au un interes.

| DanyelFSN1 a răspuns:

Du`o in oras, joaca`te putin cu ia, strangeti`va in brate si poate chiar si un sarut, pune`ti sufletul in tot ce faci pentru ea si ai sa vezi ca va da roade

| Endrew a răspuns:

Pai este o varianta sa o faci pe eroul. Vorbesti cu un prieten, sa o atace, atunci vii tu, ii tragi doua si ala fuge.Atunci tu ai sa fii eroul ei!