| alexandramaria139 a întrebat:

Voi cum credeti ca pot sa il primesc pe uby meu (vine din italia) aik sa il surprind in mod placut?

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce faci ma, tu ai 2 conturi si iti raspunzi singura la intrebare?laughing

| cherrybomb a răspuns:

Ii spui. iubi ne despratim si vezi cum reactioneaza si pe urma ii sp iubi a fost o gluma si ii dai cadoul searalaughing

| Negative a răspuns:

Invatand sa scrii, si sa uiti de "ca","y" ...si toate astea.Mult noroc!

| gaby37 a răspuns:

Pai aduti pe unu si ****te cu el cand intra iubitu tau in camera o sa fie surprins

| cypryan_3322 a răspuns:

Cu tort lumanarele si petale de trandafir si sa iei frisca c tine

| alexandramaria1392 a răspuns:

Cu un tort si lumanarele in forma de inimioare!

| alexandramaria1392 a răspuns:

Cu tort