| anonim_4396 a întrebat:

Sall All. As vrea sa aud si eu povestile voastre de dragoste ^_^. P. S. Stiu ca asta a mai fost pusa dar, vreau sa aud mai multe :*. Ce-a mai frumoasa primeste funda xD.

Răspuns Câştigător
| bluuuu a răspuns:

Nu spun ca amea e cea mai frumoasa dar hai ca tio spun. intr-o zi am mers la plimbare cu catelul meu. m-am asezat pe o banca langa un baiat blond cu ochi albastri si foarte inalt. am intrat in vorva cu el.si am vb despre catei pentru ca si el avea un puddle si eu aveam un bachon al meu era baiat iar al lui fata. noi am vb si am vb iar cateiinostri se lingeau unul pe altul pe botic. dintr-o data oliniste profunda a acoperit parcul.iar catei nostri au fugit. el mi-a zis ca sa stau pe banca si sa fuga el supa ei. eu de pe banca strigam haide! haide! iar el s-a oprit langa mine. in momentul acela.parca s-a simtit ca sageata lui cupidon, ne-am sarutat. iar dupa ceva timp am auzit catei latrand de fericiire, dadand din coada, si sarind in 2 labe. ps: cu acest om sunt logodita si ne iubim enorm!

7 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

laughingpoveste de dragoste frate?
Azi am fost cu o colega in oras si l`am cunoscut pe cel mai frumos baiat din lume m`am topit cand s`a uitat prima data la mine si cand i-am auzit vocea.da da n`am sanse stiu.dar e atat de frumos: inalt brunet si ochii verzi, ce mai vrei?; x e baiatul visurilor mele dar nu ii\l voi avea niciodata.n`am noroc.patetic ha?

| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...eu nu prea cred in dragoste.Cand vad o fata care imi place ma bag in vorba cu ea etc, etc pana ajung in pat cu ea. Apoi fiecare isi vede de drumul lui.winking

| Darius19002 a răspuns:

Buna. Eu ti-as scrie povestea mea dar e prea lunga si nu e cu happy end sad. Dar asta-i viata. Mergem mai departe. :*

| mikaela25 a răspuns:

Buna, cred ca a mea e cea mai frumoasa. A inceput acum 3 ani, la inceput am vrut amandoi doar o aventura dar s-a sfarsit prin a ne indragostii unul de celalalt...am trecut prin multe dar a meritat sa luptam pentru relatia noastra, in fine e cam mult de povestit. Ma gandeam sa scriu o carte...un best sellerbig grin.Suntem si azi impreuna.si cu fiecare zii care trece ne iubim mai mult. O sa avem si un bebe happy:X.te pop, bye

| bluuuu a răspuns:

Nu spun ca amea e cea mai frumoasa dar hai ca tio spun. intr-o zi am mers la plimbare cu catelul meu. m-am asezat pe o banca langa un baiat blond cu ochi albastri si foarte inalt. am intrat in vorva cu el.si am vb despre catei pentru ca si el avea un puddle si eu aveam un bachon al meu era baiat iar al lui fata. noi am vb si am vb iar cateiinostri se lingeau unul pe altul pe botic. dintr-o data oliniste profunda a acoperit parcul.iar catei nostri au fugit. el mi-a zis ca sa stau pe banca si sa fuga el supa ei. eu de pe banca strigam haide! haide! iar el s-a oprit langa mine. in momentul acela.parca s-a simtit ca sageata lui cupidon, ne-am sarutat. iar dupa ceva timp am auzit catei latrand de fericiire, dadand din coada, si sarind in 2 labe. ps: cu acest om sunt logodita si ne iubim enorm! apropo: cand eram mica in calasa a 5a era in clasa a 8a un baiat blond. cu ochi verzi si foarte chipes. stiam ca nu o sa se uite niciodata la o fata mai mica si mi-am continuat viata.ps: acum sunt in fata calculatorului cu logodnicul meu

| bluuuu a răspuns:

Dar.nu prea am luat-o cu usurelul. asa ca luna viitoare o sa avem un bebe mic mic in familie

| andreeacatalina66 a răspuns:

Ce fel de poveste vrei sa afli?