| RaissaToader a întrebat:

Sall all!(Scuzati categoria va rog frumos)! Problema mea este ca am sanii destul de mici sad si as vrea sa ii maresc cat de cat, fara interventii chirurgicale laughing) Imi puteti recomanda ceva remedii naturale, sau maxim creme, care stiti ca functioneaza? Va rog frumos. Ofer funda kiss

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio metoda natural prin care sa se reuseasca sa fie efectuata o marire reala a dimensiunii sanilor sau a altor organe (cum ar fi penisul barbatilor), fiindca marimea lor este mostenita genetic. Exact din acest motiv, foarte multe femei sunt dispuse sa plateasca sume mari de bani si sa suporte riscurile si durerile provocate de operatiile controversate prin care se realizeaza o marire artificiala a bustul prin implantare unor pungi cu silicon. Cine crezi ca ar mai fi dispusa sa apeleze la astfel de operatii foarte costisitoare si dureroase daca marirea sanilor s-ar putea rezolva prin simpla consumare a unor, alimente, fructe, vitamine sau tot felul de tincturi, uleiuri si extracte "minune". Trebuie sa te multumesti cu ceea ce te-a inzestrat mama natura si crede-ma pe cuvant ca foarte multi barbati apreciaza sanii micuti cu forma bine definita dar mai ales cu o constitutie ferma. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Preferabil în același timp.
====
On topic: nu există „remedii naturale" pentru așa ceva. Dar cu siguranță vor mai crește până se termină adolescența ta.

| SG1995 a răspuns:

Sigur, tot ce trebuie să faci e rămâi gravidă. laughing

| kandaraki a răspuns:

Se zice ca daca ii freci cu varza murata si bei mult lapte se maresc sanii

| CdeMetal a răspuns:

Dacă iti bagi un castravete in cur sigur o sa crească.

| 6Anonim9 a răspuns:

Daca ar fi remedii/solutii pentru asa ceva (in afara de silicoane), crede-ma ca toate ar fi avut bidoane de 5l.
Daca te consoleaza cu ceva, eu prefer sanii mici-medii. Numai bine!

| sebigoga a răspuns:

Un sex anal te ajutawinking nu numa i cu sanii ci si fundul ti se marestewinking Bafta! fundita!? :*

| Faranume188 a răspuns:

Eu am 18 ani si le am plat! Si nu ma plang.
Crede-ma nu ai ce face in privinţa asta

| Barocano a răspuns:

Sunt unii baieti ce le plac sanii mici, deci nu te mai gandi la asta happy