| TeutzaTheo246 a întrebat:

Sall TPU, este un baiat pe care il plac si nu prea stiu ce sa fac imi dati si mie idei? Plzz... happy

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Il saluti cand in vezi, te uiti in ochii lui, ii zambesti, gasesti o modalitate de a vorbi cu el si de a petrece timp cu el. Daca nu e suficient de destept sa faca el pasul urmator, poti sa incerci sa ii spui direct ca il placi.

| TeutzaTheo246 explică (pentru SkyPilot):

Ms ca m-ai ajutat big grin

| SkyPilot a răspuns (pentru TeutzaTheo246):

Cu cea mai mare placere! Iti doresc sa fie cum vrei tu! O sa te intreb peste cateva zile pe privat cum a mers!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intra in vorba cu el.

| neutrino a răspuns:

Ce fel e idei doresti? Sa nu-l mai placi?

| r3Ds a răspuns:

Il prinzi la colt si actionezi