| bobo_5362 a întrebat:

Sall am o prietena care este cu colegul meu de cls si eu am mai fost cu fata aia dar vreau s-o recastig vreau sa ma placa Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca tu ai mai fost cu ea impreuna ai o sansa mare. Fii sigur ca nimeni nu poate uita o ultima relatie. Odata ce simte ca ar putea fi ceva intre voi isi va aminti si de trecut si de clipele petrecute impreuna. Acum depinde cum v-ati despartit in trecut. Gandeste-te bine ce vrei sa faci pentru ca ai putea sa strici relatia dintre ei si sa nu te alegi nici cu fata.