| RaVuL a întrebat:

Am ranit-o fara sa vreau! Cum ii recastig increderea?

5 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Ce lucru ai facut rau l-ai facut! si ca sa-i recastigi increderea ca ai ranito din greseala si dovesdeste ca o iubesti cu adevarat si trebuie sa-i spui de ceva ori sa te iertewinking

| Garsonfane1979 a răspuns:

TE duci in fata casei/blocului ei cu o trupa de mexicani si cantati la mandolina sau te faci baiat cuminte si te porti gigea cu ea

| marinaa9 a răspuns (pentru Garsonfane1979):

rolling on the floor) geniiial

| marinaa9 a răspuns (pentru Garsonfane1979):

Depinde cum si in ce mod ai ranit-o,daca ai inselat-o cu greu ii castigi increderea din nou, daca sunteti de mult impreuna si tine cu adevarat la tine, te va aborda ea spunandu-ti ca te iarta, incearca sa-ti cer scuze si promite-i ca nu se va repeta, si sa nu se mai repete caci o a doua sansa nu cred ca-ti mai ofera,

| Crissu3005 a răspuns:

Pai depinde, ce anume ai facut ca sa ii pierzi increderea? ai inselat-o?