| Sweet111 a întrebat:

Sall! Am o problema sunt ft. rushinoasa si timida! mai ales cand vb cu prietenul. Cum sa fac sa numi fie rusine. plizz. am nevoie de ajutorul vostru.(MS) pentru cit mai folositoare si mai multe raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlexTm a răspuns:

Poarta-te cat se poate de natural, uita de inhibitii, fi deschisa la tot felul de discutii, gandeste-te ca el este prietenul tau si ca te accepta asa cum esti si ca nu are de ce sa-ti fie rusine de el. Preia initiatiava in discutiile in care esti sigura pe tine si nu numai, in miscari, gestur, etc. Sper sa scapi de timiditate. Apropo si eu am fost timid iar n felul asa am reusit sa ma destind sa ma simt mai in largul meu.

2 răspunsuri:
| ZippyCata a răspuns:

Odata cu maturizarea ta vei trece si peste rusine, dar eu consider ca u trebuie sa il faci pe prietenul tau sa inteleaga faptul ca u esti rusinoasa si sa te accepte asa cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tie rusine de prietenul tau vino la mine sa treci peste rusine florinalexandru41 e idiul meu am 25 ani pup