| BossMan a întrebat:

Sall... am reusit mi-am facut o prietena, e de la tara de la mine, e frumushika sh suntem impreuna de 3 saptamana. Si nu stiu cum sa fac sa o sarut pe buze adica stiu da mi-e frica sa incerc poate se supara, cum sa fac? sa o sarut direct sau? fetelor voua cum v-ar place sa va sarute prietenul vostru daca ar fi priml sarut, sh baieti voi, daca ati fi la prima dragiste k mine, cum ati face sa o sarutati prima oara? Plizzz k sambata ne intalnim sh vreau s ane sarutam varoooog. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| andreyaelena a răspuns:

Normal ca trebuie sa o saruti dar depinde daca e timida ia-o usor ...si nu cred ca se va supara doar e iubita ta nu e o simpla amica. asta e nu face asta asa intamplator fa-o cand simti ca e si ea catus de putin pregatita si ca isi doreste. app sfat in timp ce o saruti sa nu incerci sa vorbesti si dupa incearca sa menti cateva momente de liniste si vorbeste incet si fai un copliment ...nu face glume proate si nu te indeparta de ea brusc va crede ca nu ti-a placut si se va simtii prost. scces si sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| papusika97 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa stam pe o banca sa ma ia in brate sa ne uitam unul in ochii celuilalt si sa se aproprie incet si sa ma sarute ai putea incerca si nu vad de ce sa se supere daca sunteti impreuna o s afie foarte pasional si romantic o sa fiti amandoi emotionati dar trebuie sa treci peste sa fi tare

| Roza21 a răspuns:

Uita-te in opchii ei cuprinde-i capul cu mainile cu spune-i sa isi inchida ochii. Mie mi-ar placea ca dupa o intalnire dupa ce ne-am luat la revedere eu sa intru in curte iar imediat dupa sa sune eu sa ma duc la poarta sa deschid si cum sa deschid sa ma sarute el pe neasteptate. ai putea incerca si asta succeswinking

| anyska_5562 a răspuns:

Mai bine sarut-o. nu cred ca se va supara de la un sarutwinking orice fata cred ca daca place baiatul vrea sarutata tongue, daca tii rusine, poti s-o intrebi in direct: "pot sa te sarut" incercarea vina n-are, incearca si vei vedeea! succese :*

| BossMan explică:

Mersi mult da m-a inselatsad am aflat ieri... sunt suparat da... nu cont daca asa a vrut, ea nu am ce sa fac