| mydarkestdays a întrebat:

Baieti, ce preferati? sa sarutati voi prima oara o fata sau ea sa va sarute pe voi?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Prefer să fiu EU primul care dă "tonul"...

| xForSmile a răspuns:

Pe bune. eu am facut primul pas de obicei. crede-ma ca o sa te simti naspa dar o sa te obisunuiesti cu ideea big grinbig grin baiatul ar trebui sa faca primul pas. dar aici depinde de cat tupeu ai big grinbig grin iti dau un sfat pentru ca stiu. lasa-l pe el sa te sarute. daca nu o face inseamna ca ori e prea timid ori nu tine la tine. big grinbig grin nu stiu ce sa zic. decat MULT SUCCES :*:*:*