| nimicitorul a întrebat:

Sall! Am si eu o problema ..penisul meu nu se mai scoala la maxim oare dc? Nu se mai intareste.Si este bine la 15 ani sa ai penisul de 11-12 cm in stare de erectie mie un prieten mi-a zis ca trebuie sa o am de 15 aa si mi-e cam frica sa nu imi mai creasca penisul..ca nu vreau sa raman cu el asa.Pana la ce varsta se dezvolta barbatii? Si va rog frumos cei de la echipa TPU sa numai imi stergeti intrebarile ca ne suparam.

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Poate ca nu ar trebui sa te masturbezi atat de des.insa,stai linistit, penisul e un muschi pana la urma, va creste (in unele cazuri, va scada inapoi).nu ti bate capul atat de mult. daca te descurci cu ce ai, e ok

12 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Creste creste. pana la 18-20 de ani
las`o mai moale cu placerea in 1 si cauta placere in 2batting eyelashes

| LordBolton a răspuns:

Se micsorea si iti va cadea laughing

acum serios nu conteza cantitatea ci calitatea

| nimicitorul explică (pentru LordBolton):

Ma de fapt ce voiam sa spun dar nu m-am ecprimat cum trebuie ete ca mi se scoala dar nu se mai face beton moare repede...ai inteles acum.dar mai creste nu pana la 20 ani?

| LordBolton a răspuns (pentru nimicitorul):

Da mai creste

| TizZu15 a răspuns:

Poate nu esti excitat la maxim, iar pentru varsta ta penisul este cam mic dar mai ai timp pana la 20 de ani sa tot creasca.Bafta!

| DanteMC a răspuns:

O am cu 5 cm mai mare ca tine si is mai mic ca tine laughing. Ori cum iti mai creste pana la 20 de ani. Poate treci printr-o perioada mai na... Apropo bei des energizante? fiindca si asta poate fi o problema.

| nimicitorul explică (pentru DanteMC):

Cam da beau foarte des

| kittya a răspuns:

Nu te ingrijora!
Ai marime normala pentru virsta ta.El inca va creste.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Penis
Citeste aici i-ti va fi de folos
[funda?] p.s nu fuma si nu consuma alcool, asta tot poate fi o problema + la toate devii impotent, nu 55-65 de ani cum e normal dar mai devreme... Bafta :-P [Funda?]

| JeZeNNN a răspuns (pentru kittya):

Sa`mi bag dupa ce golesc magazinele de tigari si bautura se gaseste cineva care zice ca alcoolu` si tigarile nu`s bune laughing). Sunt daunatoare da nici asa frate m`ai las`o`n suta ca ii sperii pe astia si nu mai fac vanzare la marketlaughing)))

| kittya a răspuns (pentru JeZeNNN):

laughing