| DeeaSakura a întrebat:

Sall! as vrea sa stiu cum se numeste animele din aceasta poza http://weheartit.com/entry/18486530 :D dau funda :) mersi mult anticipat :D scuze categoria :D

Răspuns Câştigător
| IAmWeasel a răspuns:

Doamne laughing). Deea a intrebat animeul adica desenul off doamne daca nu stiti nu va mai bagati fratilor

12 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Tamers wizard

| Yummi a răspuns:

Pai, aia galbena cred ca e o vulpe, sh` `broscoiu` ala verde cred ca e o igoana happy

| DeeaSakura explică (pentru Yummi):

Elena big grin eu am intrebat daca stii din ce anime este poza big grin nu cum se numesc animalele ca alea le stiu laughing kwinking

| Yummi a răspuns (pentru DeeaSakura):

Pff. chiarca. am citit ew gresit. sorry big grin puppy dog eyes

| DeeaSakura explică (pentru Yummi):

Nu-i nimimk :d eu ma refeream mai mult la cealalta persoana :devil

| Yummi a răspuns:

App. sh niste ursi panda pe fundalhappy

| iliekaty98 a răspuns:

In primul rand,invata sa scrii, Analfabet`o!laughinglaughinglaughinglaughing se spune.cum se numesc", nu cum se numeste!laughing

| DeeaSakura explică (pentru iliekaty98):

Draga mea fetita ma uimesti cu inteligenta ta laughing dhm laughing invata sa citesti si dupa poate mai vb laughing)

| DeeaSakura explică (pentru IAmWeasel):

Ms IAmWeasel :d macar mai intalnesc si eu p cineva cu picioarele pe pamant :X tongue chiar daca nu mi-ai dat raspunsul la intrebare tot iti dau funda pentru ca numai u ai intels ce am scris laughing big grin restul sa mai faca lecti de citire laughing)

| IAmWeasel a răspuns (pentru DeeaSakura):

Din pacate nu stiu raspunsul... daca e sa aflu ceva te anunt. Nu e de funda dar vad ca sunt unii care se cred superiori aici.

| DeeaSakura explică (pentru IAmWeasel):

Ms big grin si na ce sa-i faci mai sunt si asemenea specimene straight face laughing oricum mersi big grin

| IAmWeasel a răspuns (pentru DeeaSakura):

N-ai pentru ce

| IAmWeasel a răspuns (pentru iliekaty98):

Doamne laughing). Deea a intrebat animeul adica desenul off doamne daca nu stiti nu va mai bagati fratilor