| tataeeeee a întrebat:

Sall... ce consecinte are masturbarea fata de penis?

9 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Probabil te dezvirginezi. asa am auzit tongue

| Emma a răspuns:

Nu sunt consecintehappy

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sati creasca penisul

| 16.laura.16 a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ai doar 13 ani, masturbarea de determina sa fii mai introvertit.

| Angel977 a răspuns:

Nu cred ca are inci o consecinta.Adica ce poate sa se intample? sa fie inghitit Pamantul de o gaura neagra? sa invie Ceausescu?

Răspuns utilizator avertizat
| mirabella_1176 a răspuns:

Pai masturbarea o fac pentru a rezista mai mult in timpul actului sexual sau o fac de nevoie rolling on the floor
cand nu au cu cine face sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei sa stii? happyLa nivelul corpilor cavernosi ai penisului are loc influxul de sange, astfel apărând erectia. In timp ce iti "masezi" glandul (chestia acoperita de preput) are loc la nivelul creierului o descarcare de hormoni, mediatori chimici (serotonina, oxitocina, prolactina, acetilcolina etc.) care te fac sa te simti bine. Sa ai grija sa nu te joci prea mult ca poti sa ramai impotent. Dar mai bine ti-ai gasi o prietena. Sa fii cuminte!

| MarcuCristian a răspuns:

Îți crește par in palma