| justme1995 a întrebat:

Sall, ce sa fac? eu sunt plecat in strainatate la parinti, prietena mea de 8 luni a ramas acasa, eu sunt plecat de 2 luni, si ea cum a facut, cum nu, s-a intalnit cu alt tip de vreo 3 ori, sustine ea, mie mi-a spus o fost prietena ca a vazut-o pe ea in fata scolii cu acel tip. Cand am aflat, bineinteles ca am vrut sa pun punct, si in momentu asta o parte din mine vrea sa fie bine, alta parte sa o termin, da aici e problema, ca ea se roaga de mine, de ieri de cand s-a intamplat mereu plange la telefon, la webcam, zice ca e distrusa ca daca o parasesc se omoara. Dati-mi idei ca nu mai stiu de mine! funda!

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Daca te iubea,te astepta!
Fete mai sunt,dar daca o vei ierta ea va continua s-o faca! odata o fost mai greu!
Uite sunt fata si vorbesc sincer cu tine! iubesc cu adevarat,dar nici nu ma imaginez sarutand pe altul! iubesc si toate saruturile mele sunt pentru el,toate gesturile si tot corpul meu!
Poi spune ca si eu am mai avut iesiri, dar asta pentru ca nu iubeam, pentru ca in adancul sufletului nu ma interesa de viata celuilalt!
E adevarat oamenii gresesc si merita o a doua sansa, dar oare ea merita! plange, te implora sa n-o lasi plus ca te ameninta ca se omoara! dar oare ea nu s-a gandit inainte s-o faca? 2luni nu este asa mult, tu odata te-ai fi intors! si nici nu aveti o relatie la distanta ca sa-i gasim scuze!
Nu te iubeste si stai linistit ca nu va fi in stare sa s omoare! da-i o lectie ca sa s trezeasca! data viitoare va invata sa iubeasca sincer!

| justme1995 explică (pentru IloveME):

Si ce motive ar avea sa se milogeasca in halu' asta?

| IloveME a răspuns (pentru justme1995):

Poate ca te iubeste, dar doar cum stie ea!
Vrei o astfel de iubire? maine poate te casatoresti cu ea, vei avea copii si ea pleaca cu altu, te implora s-o ierti si tot asa!
Sincer, u o astfel de iubire iti doresti?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| assdfg a răspuns:

Nici nu ai plecat bine si deja isi da intalniri cu altul. De ce plange acum? Banuiesc ca nu a fortat-o nimeni sa se vada cu respectivul, ci a vrut ea, nu vad motivele pentru care se milogeste. Fete sunt cu miile, nu s-a oprit lumea la ea.