| bobo500 a întrebat:

Sall... cum as putea sa "cuceresc" o fata (sa zic asa)
as vrea si eu cateva sfaturi de la voi

Răspuns Câştigător
| Ruxii1234 a răspuns:

Vorbeste cu ea, poarta-te frumos, nu vorbii urat, nu incerca sa te dai mare smecher, razi, spune glume, stai pe langa ea, incerca sa o cunosti, sa vezi ce lucruri ii plac si ce nu..si dupa spune-i ce simti

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Psycho777 a răspuns:

O inviti in oras, va asezati amandoi pe o banca, si in clipa in care se uita in alta parte, il scoti pe penisache din pantaloni, ii faci caldura si apoi o intrebi daca ii place ce vede. Functioneaza garantat.