| RaspunsCastigator a întrebat:

Sall TpU! Am o intrebare. O fata e colega cu mine are aprox 13 ani. Imi dati va rog niste sfaturi cum as putea sa o cuceresc? Va rog. Cel mai bun raspuns = FUNDA!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexretmetean a răspuns:

Pai, si eu am o problema asemanatoare. trimite-i bilete cu autor secret, cadouri mici dar astfel incat sa isi dea seama de la cine sunt. Daca tot nu merge atunci stai in banca ta si vei vedea daca esti bun la invatatura cum vor sari o gramada de fete pe tine, inclusiv,, ea,,! Sper sa te ajute sfatul meu.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt unii barbati maturi care inca mai cauta raspuns la o astfel de intrebare si tu doresti asa, batand din maini, sa rezolvi acest mister?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cuceresti laughing? Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă cuceririle, îţi vezi de şcoală, e prea devreme pentru iubite.
Iubite după 18-20 ani.
Te pup!

| NuMaSuporti a răspuns:

Sa o cuceresti? Ea e un soi de cetate si tu esti Stefan al' Mare?

| NuMaSuporti a răspuns:

"Cuceritul" e o arta, nu se invata, te nasti cu ea. Tiam putea da noi 10000 sfaturi, degeaba. Eu am dezvoltat cateva strategii care nu au dat gresi pana acum in "cuceriri", dar e cam prea complicat pentru tine.

| VrancianuVlad a răspuns:

I-a auzi la Alexretmetean "bilete cu autor secret " =) sigur are vreo 9-10 ani

| BetZivanu a răspuns:

Frate te duci la ea si ii zici :buna cum o cheama uite eu te plac daca si tu ma placi spune-mi in fata: atat ce atata frica spui direct funda?