| anonim_4396 a întrebat:

Sall! cum pot sa devin membru senior? FUNDA!(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci te-ai logat prin ianuarie 2011, și ai răspuns de vreo 50 de ori.Asta inseamnă că fix la anul pe vremea asta, faci 100 de răspunsuri, și reușești să ajungi la statul de senior.
E simplu. E chestie de matematică...
Și nu-ți mai cere scuze pentru categorie - nu e cazul.
Și TPU face prostii, dar nu l-am văzut vreodată să se scuze...

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai vechi pe TPU, sa ai multe raspunsuri castigatoare, multe voturi pozitive.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa fi senior trebuie sa ai date 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de la crearea contului.