| ionut1134 a întrebat:

Sall imi place de o fata :* dar nu stiu cum sa-i spun e cu un an mai mare ca mine ea are 14 iar eu 13 mama dus odata langa ia sa vorbim dar mam speriat si am gasit o scuza "ca ma duceam la un prieten de la ia din clasa".Am mai fost cu o fata dar e ma intreba de vorba... si tot ia ma intrebat daca vreau sa fiu cu ia dar mam simtit prost ca ma intrebat ia si nu am intrebato io daci sa revenim cum pot sai spun fetei de 14 ca imi place de ia si daca vrea sa fim inpreuna... nas vrea sa astept iara pana sa ma intrebe fata pe mine si daca spune NU ce sa fac va rog datimi un raspuns si fara gleme de prost gust

Răspuns Câştigător
| RoOByY a răspuns:

Eu ti-as zice sa fii curajos indraznet daca zice nu asta este nu este singura fata.Un singur sfat fi indraznet!

2 răspunsuri:
| ionut1134 explică:

Scuzatima am scris gresit "13 mama dus odata" corect e "13 m-am dus odata"

| ionut1134 explică:

Mersi o sa incerc dar nu am incercat din cauza ca colegi ar putea rade de mine