| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Am 13 ani. Mie imi place de o fata si am intrebat-o daca se combina cu mine, iar ea a zis nu. Mentionez ca mi-a zis ca ma place 30% sad. Asa ea se combina cu mai multi si adevarat si la misto., iar cu mine nu a vrut. Odata am fost cu ea in oras, dar ne-am simtit binebig grin. E vreun semn ca poate vrea mai mult sau chiar deloc? Plzz astept raspuns big grin happy

Răspuns Câştigător
| Lysett a răspuns:

Lasa smecherile si intrebarile astea in doi peri, fii romantic, incerca sa faci cumva sa fiti doar voi doi si du-i o floare, zii ca o placi foarte mult si ca o consideri speciala, uitat-te in ochii ei, zambeste-i si fii sigur pe tine.O sa o impresionezi. Fetele in adancul lor se considera inca niste printese si le plac gesturile romantice si cavaleresti.

13 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca te-ai adresat in acest fel cu "hai sa ne combinam" cu siguranta aproape toate fetele te vor refuza.Ma indoiesc ca ea "se combina cu mai multi" si sunt convins ca doar tu vezi asta.Din cauza a te-a refuzat tocmai pe tine, ti se pare ca vorbeste cu mai multi.E normal sa vorbeasca, poate asa este felul ei, dar strict colegial.

| Catalyn13Barcelona explică (pentru ASIGURATORUL):

Nu i-am zis asa : Hai sa ne combinam am intrebat-o daca vrea si a zis nu.

| ASIGURATORUL a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Trebuie sa mai faci si ceva pentru a o cuceri, prin vorbe, prin gesturi, prin fapte.Altfel, este foarte greu daca doar ii zici "vrei sa fii cu mine"

| Nolkyz a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea ca si amic tongue si vezi apoi...

| hummer24 a răspuns:

Pai intreab-o daca vrea sa faceti sex, nu sa va combinati la un suc in oras laughing

| Lysett a răspuns (pentru hummer24):

La 13 ani? Replica asta nu functioneaza la nici o varsta oricum. Tu cati ani ai apropo?

| hummer24 a răspuns (pentru Lysett):

Pai cica fata s-a combinat cu mai multi, replica merge, sau e posibil sa mearga numai ca sunt ei prea mici. 24 tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un semn ca ea nu vrea un angajament cu tine ci vrea sa fie libera cu mai multi.si eu as face la fel.la 13 ani ce poti tu sa-i oferi intr-o asa zisa combinatie? o gasca nu e mai buna decat un angajament? cu toate ca nu stiu ce presupune combinatia asta a voastra? sa iasa numa cu tine? sa nu faca ce vrea pana nu te intreaba? sau ce? ca nici casnicia nu e asa.

| Catalyn13Barcelona explică (pentru anonim_4396):

In finee, dar ziceti-mi cum sa o fac sa ma placa? plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufulica? daca ea are 10 ani? sau 12? ce vrei ma sa-ti zica? la varsta voastra, unele devin mamici si unii inca se joaca cu puta in tarana.sau unii ca tine, se indragostesc, si ele inca se joaca cu papusile. aveti rabdare sa mai cresteti.paba atunci,stai in preajma ei, apar-o de jigniri si barfe, si coportamente rautacioase.stai de vorba cu ea, fa-o sa rada dar cu glume nu facand misto de ea. vorbiti pe mess dar intalniti-va si peafara.

| cristeasofia a răspuns:

Sper ca nu ai intrebat-o pe mess!

| Catalyn13Barcelona explică (pentru cristeasofia):

Nu, nu am intrebat-o pe mess, sau nu mai stiu thinking laughing. Dar oricum a zis nu. Dar ce importanta are unde o intreb : adica pe mess sau la scoala de exemplu? De fapt da am intrebat-o pe mess, dar daca o intreb la scoala zice altceva?

| ionukaa a răspuns:

Ma da eu sunt fata si daca ai vni la mine cu texte d'astea ti-as da si un sut in fund...mai incearca ca poate ai succes! good luck! :p