| loved3ny a întrebat:

Sall. Imi place de o fata de 14 ani. Ce sa fac ca sa ma placa?(Apropo sunt din brasov si ma gandeam daca nu stiti vreun loc unde sa o invit)
Daca ati putea sa-mi scrieti ar fi fain.

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Daca ea nu are prieten invit-o nu ai nimica de pierdut va fi de acord.
puteti iesi la o inghetata. o cumosti pe madalina? si ea are 14 ani si este in clasa 7 daca este ia contacteazama la id asata (adi.lidia50@).love struckpa

| NinaY a răspuns:

Nu ai ce sa faci ca se te placa. Daca ii place de tine bine, daca nu, nu! fii tu insati si nu fii fals, nu te da mare si alte chestii incercand sa o impresionezi! Ai putea sa ii spui ca o placi, si poate ca raspunsu ei va fi asemanator sau poate chiar la fel happy hai spor in dragoste... daca stii ce e aia oh go on

| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Pai unde? Sunt atatea locuri in Brasov, unde va puteti intalni...De exemplu, o inviti la o terasa pe Republicii, in Unirea Shopping Center(sus, acolo, pe terasa... daca e cald, iti dai seama ca o sa fie ff fain), in My Place, la o plimbare pe sub Tampa, Dupa Ziduri, prin parcul din spatele bibliotecii Judetene; e superb acolo.
Bafta!happy

| Ceva ciudat. a răspuns:

Pai ai putea sa o inviti la cinema.Sau poate prin centru...sa mergeti la Ando's, Paninni...si.de ce nu Mchappy. Daca vrei poti sa'mi lasi un id pe privat sa te mai ajut.Acum nu am prea mult timp

| bogdy86 a răspuns:

Intra pe www.reklama360.ro, sunt ceva locatii faine pe site, si toate au tururi virtuale(din Brasov)