| EvangelineLovin a întrebat:

Ma gandeam sa ma duc la Universitatea din Brasov. Ce stiti despre ea? e o universitate buna?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti fata descurcareata te descurci, eu am un var care il mai vizitez ca stam in BV eu si el; ii merge bine la universitate.

| bangy a răspuns:

Universitatea e buna, eu pot sa-ti dau pareri cu privire la facultatea la care vrei sa te duci ( universitatea are multe facultati)!

| EvangelineLovin explică (pentru bangy):

Facultatea de litere

| bangy a răspuns:

E buna dar e printre cele mai grele ( in sensul ca o sa inveti de o sa rupi) am auzit de la niste prietene ca e mai greu ca la Bucuresti. Daca-ti place du-te ca acolo chiar o sa inveti ceva!

| EvangelineLovin explică (pentru bangy):

Mersi. Ma mai gandesc.