| AlexGame a întrebat:

Am 10 ani si imi place de o fata din clasa.Ma puteti ajuta nu stiu cum sa ii spun! Ma puteti ajuta! DAU FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Îi spui cu gura, (că oamenii nu vorbesc cu urechile). Și vezi ce îți răspunde! Dar te gândești ce vorbești cu ea, să nu îi spui prostii, și să râdă ea de tine.

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu auzi mah ca te striga maicata sa-ti citeasca povestea de culcare? laughing i'auzi la el, ce va mai miroase a nuca verde.

| Isabela_6206 a răspuns:

Lasa-i un bilet in caiet. Sau scrie-i in caiet pe o pagina ce simti pentru ea si te semnezi. Sau te duci si ii spui in fata.

| Haose a răspuns:

Du-te la ea si spune-i "Te iubesc", dar la 10 ani nu prea iti trebuie tie gagica...