| anonim_4396 a întrebat:

SALL TPU! am 11 ani si in clasa mea am o colega imi place de ea dar cum sa fac sa o cuceresc ea este pretentioasa si as cucerio nu stiu daca ea ma place dar va rog sa ma ajutati DAU FundaVOT

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

La 11 ani, ia si pune mana pe carte nu te gandi numai la dragoste. Ai toata viata inainte... Dar daca tot te grabesti, dai un trandafir rosu si cu o scrisoare in care sa-i spui ca e draguta si ca ai vrea sa va imprieteniti mai mult. Vezi ce iti spune. Funda?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dorinta poate avea toata lumea. Tu acum ai descoperit puta si deja vii cu pretentii de mare barbat. Trebuie sa intelegi ca-ti trebuie si ceva inteligenta pentru a avea succes in viata, ceea ce acum tu nu ai.

| MrSoapte a răspuns:

Ca sa-i atragi atentia, trebui sa-i dovedesti ca esti un pic altfel, decat ceilalti baieti cu care intra in contact! Pentru asta, ai nevoie de niste subiecte un pic mai mature, decat varsta pe care o ai! Iata cateva idei cu care poti incepe conversatia: varianta 1 - Buna, ce parere ai de cunilingus?; Varianta 2- ia te uita...am un prezervativ folosit, in geaca; varianta 3- esti buna. baby... vreau sa te aud cum sfârai, ca micii pe gratar!

| JiTerra a răspuns:

In primul rand daca e pretentoasa, trebuie macar sa fiti amici. nu doar un coleg pe care il saluta din obligatie. Sa vorbeasca cu tine cand intri pe mess, in pauza...Si incearca sa fi dragit cu ea, ii mai iei partea, o ajuti, glumesti

| abNb a răspuns:

Invit-o undeva si faceti niste discutii acolo, apoi intreab-o daca ea simte ceva pentru tine