| gabytofan a întrebat:

Am o intrebare:Barbatii pot sa fie insarcinati?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Cu ajutorul medicinei şi tehnologiei din zilele de azi, da se poate, chiar dacă este chiar foarte ciudat şi aiurea :
http://www.mediafax.ro/......19.Uite-te la filmuleţ să înţelegi mai multe.

9 răspunsuri:
| Georgi2011 a răspuns:

Nu decta artificial!

| gabytofan explică (pentru Georgi2011):

De fapt ere o intrebare capcana eu am fost insarcinat cu paza unui depozitlaughing

| mimikafrumusika a răspuns (pentru gabytofan):

laughingce tare faza.Bv tie.happywinking

| Sonniiaa a răspuns:

Categoric nu. : )

| MonkeyBoss a răspuns:

Poate transexualii care recurg la inseminare artificiala.

| AoiChan a răspuns:

Pai in mod normal nu! dar se poate face un...transplant de sex sau ceva de genu si atunci se face femeie si cred ca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca glumesti! barbatul nu are constructia organismului capabila de asa ceva.Numai bine.

| Gionell a răspuns:

Numai in filmul ala cu arnold schwarzenegger, laughing nu pot, logic. nu au organele necesare pentru a se dezvolta in ei un fat. doar femeile sunt capabile de asa cevahappy

| RoxetteRoxXx a răspuns:

Evident ca nu! Doar femeile pot ramane insarcinate.