| Havok83 a întrebat:

am o intrebare daca un baiat place o fata iar el vrea sa o cucereasca el sigur ar vrea sa vorbeasca cu ea dar intrebarea e daca ea nici bine nu intra pe mess si el incepe sa vorbeasca cu ea si asa in fiecare zi este posibil ca ea sa se plictiseasca de el adica sa spuna "aoleu iar ma ia asta la conversatii" sau i-ar face placere.Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Eu ca baiat nu as suporta o fata sau ma rog oricine altcineva cum intru pe mess sa intre pe mine sa inceapa sa vorbeasca asteapta putin dupa ce intra poate mai are si altceva de facut si ar trebui sa gasesti un subiecat care sa o intereseze si pe ea ca nu faci nimic asa. Fa-o pe ea sa iti povesteasca anumite lucruri sa poata sa prinda incredere in tine. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde despre ce vorbiti. Banalitatile plictisesc pe oricine. Dar daca voi aveti preocupari comune, vorbeste-i despre ele.

| e7d7n7 a răspuns:

Băiatul ăla greşeşte din start. Abordările astea nu se fac pă net. Se fac faţă în faţă, asta dacă vrei ceva serios.