| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place?
E un baiat pe care il plac si nu stiu daca ma place, dar de fiecare data cand intru pe mess, incepe sa vorbeasca cu mine!

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E cred ca te place.Cu alte fete face la fel?

| gigiro a răspuns:

Si ce-ti place la el, ca intra pe mess? E normal sa te caute pe mess.-probabil esti singura prezenta cu care poate discuta. Ce crezi ca el e prost si nu-si da seama, cum apare el, hop si tu? Daca ne spuneai ca s-a infiripat ceva intre voi, ca va zambiti, ca te cauta la scoala, da puteam deduce ca te place, dar asa...

| Oana4340 a răspuns:

Sa se comporte frumos cu tine la scoala sau in timpul liber, nu pe mess, pe mess te baga in seama doar pentru ca esti singura care e pe messwinkinguita de el, dar daca il placi, si daca el se uita altfel la tine, iti vorbeste mai frumos, atunci doar daca simti ca il placi si tu, poti sa ii spui ca il placihappy

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Pai si eu am patit la fel.Numai ca noi veneam impreuna la scoala, vorbeam si intr-un final am aflat ca ma place (azi)si mi-a cerut prietenia... revin-o cu o alta intrebare mai detaliata, in care sa scrii ce face cand va intalniti etc... Astept intrebarea detaliatawinking.kiss.

Răspuns utilizator avertizat
| kamikaze a răspuns:

Probabil te place dar nu cred ca te baga in seama ca nu are cu cine sa vorbeasca deci te palce laughing.

| manky a răspuns:

Il poti intreba ce e asa greu?winking

| luna_9427 a răspuns:

Daca vorbeste cu tine e bine. Vezi si tu cum te priveste, daca e inroseste laughing