| AdriiAnna a întrebat:

SAll TPU am o intrebare de cultura generala : ce are eva in spate si adam in fata, iar ana si in fata si in spate?laughing dau funda la raspunsul corect[eu il stiutongue]

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cultura generala laughing litera ''a''

4 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Eva avea in spate - organul genital al lui adam si adam avea in fata ce are orice barbat, iar ana se pare ca are acel organ genital si in fata si in spate. uartlaughing)

| annkaa a răspuns:

CEau:*
thinking de ce nu ne spui tusmug? sa nu ne mai batem capul atatahee hee

| Obbsesive a răspuns:

Litera A!

| BbyMic a răspuns:

Litera A