| MeryBha a întrebat:

Am si eu intrebare:Cum pot sa recuceresc pe cineva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Asta nu e usor,ti-ai studiat sansele?
E singur de ceva timp,incearca cumva sa se apropie de tine,ti-a dat cu ceva de inteles ca nu i-ar displace o asemenea varianta?
Pentru ca daca nimic din toate astea nu s-a intamplat,atunci te chinui degeaba!
Orice relatie are un inceput si un sfarsit,oricat ti-ar place sa crezi ca vor tine o viata intreaga.
Si daca pentru celalalt totul s-a sfarsit,orice efort al tau sa-l recastigi e zadarnic.
Daca ai,insa,sperante,poti incerca sa te apropii din nou,sa-i dai mai multa atentie,sa cauti sa discutati(nimicuri dragute, nu lucruri importante) si daca te incurajeaza si se bucura sa te aiba in preajma, inseamna ca esti pe drumul cel bun, ti se ofera o a doua sansa.
Dar cantareste bine lucrurile, inainte sa te avanti!

4 răspunsuri:
| MaeRiAh a răspuns:

Fa tot ce iti trece prin capsor big grin

| Morrígu a răspuns:

Îl cuceresti cu ce l-ai cucerit si prima data, banuiesc ca v-ati despartit din cauza schimbari. Fi persoana de care s-a indragostit.

| SupradozaDeViise a răspuns:

Incepi sa te apropii de el, sa te dai la el. Funda? :3

| Istrate_Daria_1993 a răspuns:

Depinde cum a fost despartirea. Daca tu te-ai despartit de el poti sa-i vb frumos si incet cu incet poti sa-l recuceresti, dar daca el de tine puteti ramane doar preieteni. Asteapta pana iti mai da si el un semn de viatalaughing