| eurobert a întrebat:

buna! Am si eu o intrebare:cum sa impresionez o fata?

Răspuns Câştigător
| KitTY_2644 a răspuns:

Daruiestei flori...
vorbeste ft mult cu ea...
pune poza cu ea la tine in profil
conduo acasa

4 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Ca sa impresionezi o fata nu trebuie sa faci neaparat ceva iesit din comun sau sa te dai mare si tare cum fac toti baietii.Eu sincer urasc asta.Cel mai bun mod in care poti impresiona o fata este prin naturaletea ta.Fii natural cu el.Respectuos,atent,nu te rupe in figuri cum au obiceiul toti fraierii.O sa vezi ca va mergewinkingbafta

| RDMaiu a răspuns:

Invata despre Dezvoltare Personala si urmareste
http://artaseductiei.ro/

| YoCookieMonster a răspuns:

In primul rand fii sincer si bland cu ea,ai grija sa se simta bine,scoate-o la o plimbare prin parc, invit-o sa beti un suc, ajut-o la probleme si spune-i ca o iubesti mult.
Baftawinking

| andda_2600 a răspuns:

Un zambet sincer, mult umor, fara fite si fara sa faci pe eroul!