| TotEu1993 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi.Azi ia-m prietenei mele daca poate sa vina la oras azi sa ne vedem(v-am mai spus stam la mare distanta si ne vedem foarte rar 1 data la 2-3 saptamani). ca ieri nu am putut eu sa ajung la oras(nu am avut bani cu ce sa ma duc.criza asta a afectat extrem de mult pe parinti sad ). Ea a spus ca nu vine. de ce? pentru ca este prea cald afara acum sad. ce raspunscrying. Atunci ce sa facem sa nu ne mai vedem pana in toamna cand o sa fie mai racoare, sincer asta imi venea sa ai zis ca saptamana trecuta iar nu a vrut ca ploua, asa nu asa nu pai cum?
Pana la urma a zis ca o sa vina la oras dar cu niste veri vine la 3:30(atunci are tren catre oras) si la 4 pleaca inapoi(mai avand si la 5 trec catre casa). Si a spus sa o lasam pe alta data (cand alta data cand poate eu iar nu mai am bani.am facut cam greu acum rost de niste bani sa am de drum). E daca sa vi poti(asa mi. a zis ea). Dap vino daca ai bani.imediat se duc bani astaisad
Ce parere aveti voi?
Faza ca este caldura mare si nu vine m-a deranjat enorm cryingcryingcrying
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

25 km nu e distanta mare! Asa,si sa stai sa te lamentezi aici,in loc sa'i spui ce ai de zis, ca ne ducem noi si ii bagam mintile-n cap

n-o vezi ca e nepasatoare, indolenta in ce va priveste?
face din tine exact ce vrea ea.asta e parerea mea

| XK a răspuns:

Pune`o pe liber...mi-se pare ca profita de tine, cand are chef sa te vada te bate la cap sa vi, iar cand nu are chef gaseste scuze aiurea...Cauta pe cineva de la tine din zona. Bafta la fetewinking

| bombolinna a răspuns:

Stii, nu intotdeauna relatiile la distanta merg. Sunt rare cazurile in care decurg bine. Faza cu "caldura mare" e o mare prostie. Asa spuneam si eu cand vroiam sa scap de o intalnire. Acum, sicner, tu i`ai aratat ca esti disperat dupa ea si dupa parerea mea nu ti-a acordat prea mare atentie. Sfatul meu e sa o lasi in pace si sa te uiti la o alta fata. Succesc!:*

| simona_4697 a răspuns:

Acum depinde la ce distanta pai nu prea cred faza cu canicula. cred ca vrea sa scape de tine mai de graba sau poate iubeste pe altcineva

| simona_4697 a răspuns:

Si u ala care imi spuneai ca decat pe mine ma ub ...vad ca mai e si altcineva in afara de mine bv hai pa nu am chef sa ma cert