| cristinuza a întrebat:

ce am putea face pentru sc. Un proiect cu rechini.Ne trebuie originalitate ( un costum ceva?) aveti >idei?

1 răspuns:
| Fallen4Angels a răspuns:

Puteti sa faceti o sceneta si un costum care sa reprezinte cine ce ehappy asa si poti face si o prezentare in power point.
Sceneta e cea mai tare am castigat cu o sceneta locul intai la un concurs de geografie.
Pur si simplu faci un dialog cu un rechin si cu mai multi scafandri sau o fam de rechini.