| Angelswprr a întrebat:

Ce le impresioneaza pe fetele populare care sunt greu de cucerit?:-s vreau sa impresionez si eu o fata(14 ani) dar nu stiu cum avand in vedere ca este cea mai frumoasa fata din scoala si primeste mereu avansuri din partea baietilor:-s happy vreau niste idei care sa ma ajutehappy...cel mai bun raspuns primeste funda :X mentinonez ca am 15 aniwinking

1 răspuns:
| Roxana121 a răspuns:

Salutare amice! Ar trebui sa fii tu isuti cind te afli cu ea, complimentale ca wowce frumoasa esti nu merg intodeauna.Incearca sa vorbesti cu ea sa vezi ce pasiune are, poate asa vei realiza ca aveti ceva in comun.succes