| Burlacu006 a întrebat:

Credeti ca toate fetele sunt la fel? adica sta cu un baiat doar ca arata bine? eu cam asa cred, voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Nu-i adevarat! parerea mea e ca, nu toate fetele sunt la fel, asa cum nici toti baietii nu sunt la fel! sunt si fete cuminti si invers.

| Auslesse a răspuns:

Si inca ceva...am vazut o destui baieti care la fizic arata ok, sunt frumosi, etc...in schimb daca deschid gura, abia stiu sa lege 2 vorbe.
dar, sunt si baieti frumosi, care pe deasupra mai sunt si destepti...cum ziceam, nu toti baietii sunt la fel!

| neutrino a răspuns:

Ai dreptate si nu vad de ce o fata frumoasa ar accepta o relatie cu un baiat care nu arata bine. Cred ca nici tu nu doresti sa te saruti cu o fata urata!

| Iubibilăă a răspuns:

Nici o persoana nu este la fel.
O seara placuta, pa, pa.

| BSwwatch a răspuns:

Nu este adevarat! Sunt si specimene care arata bine fizic da psihic sunt neasteptat de prost dotati, si-au creat o strategie...freza "bine facuta" cu un pumn de GEL ca nu cumva sa se evapore si stropul de materie cenusie din capusor, prin urmare...pe afara vopsit gardul si inauntru leopadu, cazuri si cazuri!

Răspuns utilizator avertizat
| asasunteucesafaci a răspuns:

Eu cred ca nici o persoana nu este la fel!

| ErikaP a răspuns:

Majoritatea fetelor da, unele care au ""reputatie"" iti dai seama ce tragedie ar fi pentru ele daca ar sta cu unul urat, asa ca ele mai bine iau unu frumos si prost, decat unul urat si destept!big grin mentalitatea adolescentelor de astazi.

| cristzy2012braila a răspuns:

Ba fetelor de ce va uitati la frumusete adica arata bine cred ca nici nu lati cunoscut ce inima are cu cititi cartea dupa coperta
Si daca va place de un baiat fi cu el si dupa cateva zile/luni iti dai seama daca merge
Funda

| Scumpik_Marya_1982 a răspuns:

Nu-i adevarat nu toate fetele sun la fel nu sunt numai proaste si fitioase care stau cu baieti doar cas frumosi nu-i cai iubeste dar mai sunt si alfel de fete care iubesc nu se prostesc si schimba baieti ca pe sosete