| TeenWolf a întrebat:

Sall TPU, Dc este interzisa marijuana?

Răspuns Câştigător
| fallen213 a răspuns:

Iti zic eu prietene de ce este interzisa in Romania pentru ca acesti baieti destepti de la guvern nu mai au de unde sa scoata bani ca daca legalizeaza maria tutunul si alcoolu n-o sa mai fie asa consumate intelegi?

| Crisstttina a răspuns (pentru fallen213):

Se pare ca, cineva mai e cu capul pe umeri in tara asta happy

| fallen213 a răspuns (pentru Crisstttina):

Da Cristina atunci eram si eu cu pacatele astea dar m-am schimbat nu trebuie legalizat nimic, toate produc numai rau nu corpului si starile emotionale.gasiti-va valorile in ceva productiv!

5 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Pentru ca se considera un drog.

| thegreatgatsby a răspuns:

Pentru că există legi care o interzic. În alte ţări nu este interzisă pentru că nu există legi care să o interzică, pentru că există tradiţie, pentru că diferă morala, pentru că sunt state mai deschise la minte (interzicerea uneori duce la stimularea consumului). Pe termen lung, poate duce la tulburări psihice - anxietate, psihoze etc.

| Crisstttina a răspuns:

Cica e drog de risc oh go on bine ca au legalizat etnobotanicele care le prajesc creierii copiilor