| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-De ce sa iti faci o iubita/iubit?-Majoritatea relatilor se termina prost si ai de suferit de pe urma lor.E mai bine singur/a? tinand cont ca alergi uneori si te zbati pentru o relatie ca apoi sa fi foarte Dezamagit/a?

34 răspunsuri:
| justmebi a răspuns (pentru justmebi):

Friends*

| costelpopa94 a răspuns:

Depinde de context și de personaje. Factorul iubire pentru existanța umană este relativ.

| Danysan explică (pentru RAY):

Amice aici nu e vb de inselat aici e vb de mentalitate si realitate.Dar cum barbatii sunt niste lingai care odata ce isi vad scopu nu mai sunt la fel eu zic ca se merita sa fi Freee :-p.

| RAY a răspuns (pentru Danysan):

Nu te supara daca te regasesti printre ele