| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-De ce sa iti faci o iubita/iubit?-Majoritatea relatilor se termina prost si ai de suferit de pe urma lor.E mai bine singur/a? tinand cont ca alergi uneori si te zbati pentru o relatie ca apoi sa fi foarte Dezamagit/a?

34 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cine ar vrea un/o iubit/a ca tine?laughing)

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Sti ca te iubesc :*Cand mergem la pescuit laughing

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Ti-am spus ca daca o pescuiesc pe mama ta mergem cand vrei tu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

laughing rolling on the floor

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Bre las-o pe mama ca doarme la ora asta laughing. Stiu ca tie draga dar nici chiar asa :-p:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Da as ***-o odata laughing

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Hmmm nu stiu ce sa zic daca te ***e ea pe tine -sa stii ca eu nu ma bag. laughing.Nu sti ce mama am :-p.Da tot te iubesc :*

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Eu ai vreo problema cu asta?

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Pizdo,da-i drumu la somn ca mi-am bagat **** in fata ta si nu se repara

| Danysan explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Ce imi place surioara cad devii asa agresiva -awww e de la cocosel stiu ca iti place sa il ei in gurita ta aia mica si jucausa:*

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

De ude stii ca am ****? am uitat mi-ai linso de sus in jos de la dreapta la stanga si mi-ai facut si un cerc in varful clitorisului da esti taranca pot si eu sa fie eu k tie oriknd as putea fi u k mine niciodata

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Ceea ce zici tu ca fac eu de fapt faci tu si nu vrei sa recunosti, asa ca taci si suge-o in liniste, vezi sa nu o uzi prea rau

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Tu vezi ca nici macar limba romana nu o ai in vocabular si te dai smardoaie aici la mine, ce intelegi tu din "esti taranca pot si eu sa fie eu k tie oriknd as putea fi u k mine niciodata " laughing nu tu virgula nu tu scris corect NU TU STIU LIMBA ROMANA! Clar esti vreo curva.

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Learn abbreviation

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Fa tu nu stii romana si acum te bagi pe translator sa-mi spui ceva in engleza?laughing "MICUTZA FINETZE " DUTE-N PULEA MEA CU FINETEA TA DE LA ATATA SPERMA PE CARE AI AVUT-O PE FATA

| Danysan explică (pentru micutzafinetze):

Nu te lua de ea o bagi iar in depresie. Uneori isi pune o punga in cap si tipa cat o tine ca vrea cocosel -cred ca e de la sifilis dar sper sa-i treaca ca nu stiu ce ma fac fara ea -ea duce familia pe brate cu suptu.

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

I think u are a stupid good oh sorry i dont think im sure *** is =Deea iubitha crede-ma jobul meu imi cere engleza nu cea tehnica ci doar cea uzuala believe me i dont use translate like u

| micutzafinetze a răspuns (pentru micutzafinetze):

Like u inseamna ca tine sa nu confunzi cu verbul a placeawinking

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru micutzafinetze):

Stii, ce mai stupid lucru e sa combini romana cu engleza laughing) cum faci tu, si da inteleg ca jobul tau solicita engleza doar faci videochat si iti trebuie, sau mai dat de vreun englez si i-o mai sugi in stil englezesc laughing) ai gura aia cat o gaura de canalizare atat de mare si atat de imputita

| micutzafinetze a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Nu spre surprinderea ta jobul meu nu corespunde cu al tau mai incearca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru micutzafinetze):

Mama ce frumos vorbiti! laughing rolling on the floor
imi place!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Imi pare rau dar eu nu sunt la varsta potrivita pentru un job, tu ai experienta deja :*

| RAY a răspuns:

Ca inselati voi mereu de asta

| Danysan explică (pentru RAY):

Amice aici nu e vb de inselat aici e vb de mentalitate si realitate.Dar cum barbatii sunt niste lingai care odata ce isi vad scopu nu mai sunt la fel eu zic ca se merita sa fi Freee :-p.

| RAY a răspuns (pentru Danysan):

Nu te supara daca te regasesti printre ele

| HueyFreeman a răspuns:

Si tocmai acum am ramas fara popcorn.

| LivingLouder a răspuns:

E decizia ta daca vrei sau nu.Dar majoritatea oamenilor care sunt singuri sunt si nefericiti

| Șurubelniță a răspuns:

Relatiile se termina prost pentru ca oamenii nu mai au rabdare. Nu mai au rabdare sa cunoasca omul, sa vada ce-i poate pielea, sa vada ceea ce are in cap. Se combina rapid iar cu trecerea timpului dupa ce se cunosc mai bine apar unele chestii care nu sunt pe placul unuia si alege sa-si bage picioarele in ea de relatie.
Cel mai bine e sa incepi o relatie atunci cand ai cunoscut cu adevarat omul, cand i-ai cunoscut partile bune dar si cele mai putin bune. Doar atunci te poti gandi cu adevarat la o relatie serioasa, daca unii nu fac asta sansele sunt foarte mici ca relatia lor sa fie de lunga durata.

| justmebi a răspuns:

Friend with benefits happy

| Louysse a răspuns:

Trebuie sa te bucuri de moment, indiferent daca vei fi dezamagit sau nu...asta e viata pana la urma nu?happy
orice relatie si orice lucru care se intampla, se intampla cu un scop

| costelpopa94 a răspuns:

Depinde de context și de personaje. Factorul iubire pentru existanța umană este relativ.

| Braaaaaaaaa a răspuns:

Pai o sa mori singur/a. O sa te zgarii grav pe ochii la 70 de ani. Si o sa te sinucizi.