| MyWorld a întrebat:

Daca cineva apropiat/prieten ( nu iubit/iubita, sau rude ) v'ar intreba ce credeti despre aceea persoana, voi ce i'ati zice tinand cont ca sunteti prieten/a cu aceea persoana?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

detest prefacatoria si minciuna
i-as zice adevarul exact asa cum e.nu ma caracterizeaza sa zic ceva despre cineva numai ca sa ii intru in gratii

| Contrast a răspuns:

Adevarul si numai adevarul, dar depinde foarte mult ce anume vrea sa stie si care e adevaratul motiv pentru care se intereseaza... e bine uneori sa fii cat de discret se poate cu privire la modul in care cunosti pe cineva, pentru ca nu toti oamenii pot vedea acea persoana asa cum o vezi tu.

| mitzaluminita a răspuns:

Exact cum arata si nu mas ascunde. pana la urma suntem prieteni si nu ar trebui sa ne ascundem unul fata de altul, nu? asa gandesc eu

| Mann02 a răspuns (pentru mitzaluminita):

Nu se poate, am dat de cineva care gandeste asa! felicitari... nu ma asteptam sa vad o persoana care gandeste asa ^_^ big grin