| andreirobert15 a întrebat:

imi place de o fata!
eu am incercat sa ai propun sa iesim undeva si prima oara mi-a zis ca da si dupa a doua zi a zis ca nu mai vrea!
habar n-am de ce si ma si blocat pe facebook asa fara motiv!
prima oara ne intelegeam foarte bine, mi-a dat si numerul ei de tell dar habar n-am de ce s-a schimbat asa de odata!
stiu 100% ca nu are nici un iubit!
imi place foarte mult de ea, oare ce sa fac? sa ai trimit un mesaj?
si daca da ce sa ai scriu?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Poate te-a discutat cu maica-sa intre timp si a constatat ca nu are timp de relatii si ca nu esti ce trebuie pentru ea, poate vrea altu mai mare, sau poate deja a pus ochii pe altu.
mai incearca...

| Black38 a răspuns:

Ai grija ca ar putea doar sa faca misto de tine, sau a aflat lucruri urate despre tine si s-a suparat.Cel mai bine e sa o intrebi de ce si-a schimbat parerea despre tine.

| lorry17 a răspuns:

Pai iti propun sa ii trimiti un mesaj desigur
In el poti scrie asa:
Buna, ce mai faci?
Vreau sa iti marturisesc ceva...de fapt mi-e frica de raspunsul tau,poate sunt nebun,dar da, te plac. Poate tu nu simti la fel pentru mine, dar fiecare merita a doua sansa, si nu vreau sa te impun sa fii cu mine.Dar, pur si simplu da-mi o sansa sa imi dovedesc sentimentele
Sper ca am fost de folos
Daca ti-am ajuta FUNDAhappy

| Ana27w a răspuns:

Eu zic sa ii scrii. Arata-I ca Iti pasa. Intreab-o pur si simplu de ce s-a suparat Asa brusc pe tine? Nu ai ce pierde... Asa afli si tu de ce e suparata.