| crs122 a întrebat:

M-am indragostit de o fata si i-am pus niste intrebari pe facebook,si am gasit niste lucruri in comun,i-am spus ca o plac si a spus ca si.a dat seama i-am cerut o parere despre mine si a zis:dragut,de treaba, un baiat ff okey.Bun eu am intrebat.o daca vrea sa ne intalnim in fata unui bloc aproape de strada ei pentru ca atunci cand am intrebat.o daca vrea sa fie cu mine a zis:nu stiu, nu ma pun pe fb.ea insa mi-a raspuns la invitatie de a ne intalni cu nu stiu, habarnam.Eu vreau sa stiu ce sa fac sa o conving.

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Daca vrei sa fii cu ea, incearca sa fii mai rabdator, prima data cucereste-o si apoi fii cu eawinking