| Fhkkiytedcbnc a întrebat:

Poti lua SIDA, sau ceva boli grave de la un fleshlifht? (Masturbator)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar, cum naiba, esti pestele lui si il inchiriezi prin oras?
Te-ai gandit sa dai si tu o tura la sfarsit de program dupa ceilalti, eh, asta e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmatoarea ta intrebare va fi daca fleshlifht-ul a ramas insarcinat in urma unei partide de petting?

Răspuns utilizator avertizat
| fataciocolata a răspuns:

Daca nu a mai fost folosit de nimeni decat detine, n-ai cum sa i-ei nici-o boala. Funda?

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Depinde de unde il iei. Daca il iei de la mama ta, s-ar putea.

| Fhkkiytedcbnc explică (pentru BpBycaBestEVer):

E cumparata de mine, nou nout

Răspuns utilizator avertizat