| JayZei a întrebat:

Stiti cum au unii la youtube in loc de nume gen: LilWayneVEVO au o imagine cu SUBSCRIBE asa ca mi-am facut si eu un buton subscribe dar cum il pun la youtube? Funda + 100000000 voturi; 3

Răspuns Câştigător
| ScreamoTime a răspuns:

Salut, ca sa iti pui orice imagine sus la numele de youtube iti trebuie parteneriat. Ca sa faci partner, trebuie sa ai o medie de views pe zi, in general companiile de parteneriat cer minim 600+ views pe zi la videoclipurile tale. Daca nu ai acele 600+ / 1000+ viwes pe zi, nu poti face partner happy Bafta^^

2 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Salut.
Dacă te referi la numele tău de user care apare sus lângă videoclipul personal, îl poţi schimba cu un buton de genul doar dacă eşti Partener YouTube.

Succes!

| JayZei explică:

Si cum pot devenii partener?