| horatau a întrebat:

Sall TPU, va rog mult spuneti-mi ce sa fac nu mi se mai scoala penisul in trecut m-am masturbat mai mult, va rog spuneti-mi ce sa fac va rog e urgent ce sa fac ce sa iau va rog sunt disperat

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Glumind (sau nu), ce e val, ca valul trece... Daca este adevarat ceea ce spui, atunci fa o pauza in activitatea ta manuala si mergi totusi la un medic.

| mgtow a răspuns:

O sa iei niste pastile daca nu vei simti nimic la pat cu dansa. Pana atunci inceteaza si abtine-te, poate se recupereaza singura pana la momentul sexual.

| LineGuide a răspuns:

Ok, viziteaza un medic, pentru ca pe internet nu poti face consultatii, si nici nu e recomandat.
Mult noroc!

| NoName0x0 a răspuns:

Asta e un semn de alarma, penisul tau spune: Fa sex cu o fata! rolling on the floor))))))

| Alcyon a răspuns:

Renunta la masturbare, fa mai mult sport, nu mai consuma alcool.