| ramires10 a întrebat:

Sall. Ziceti-mi niste sms d dragoste cel mai fain primeste funda happywinking

Răspuns Câştigător
| Jesss a răspuns:

Mda, mie textele pe care le-a scris Loret15 mai jos nu-mi plac, si sunt fata, daca mi-ai trimite asa ceva as crede ca esti gay rolling on the floor Spune-i prietenei tale ce simti, sincer, nu te gandi ca scrii, prin sms-ul ala da-i sentimentele tale, asa cuvinte poate sa-mi zica si-un necunoscut, dar eu il cred?

2 răspunsuri:
| LLO a răspuns:

Unele iubiri nu vad rasaritul, alte iubiri sunt doar de o vara, altele se pierd si le inghite timpul, dar una te arde la suflet atunci cand nu te astepti! Iti ofer tie ochii mei ca sa te vezi cea mai scumpa persoana din viata mea, lacrimile mele ca sa stii, cat as suferii daca te-as pierde, si gandul meu ca sa intelegi cat tin la tine!

suntem 2 copii care ne-am jucat de-a iubirea.am trecut prin multe dar am razbit deoarece dragostea noastra este mai mare decat ura celor care a vrut sa ne faca rau

Dragostea pluteste in aer,mireasma dulce a buzelor tale trandafirii as vrea sa o simt iaras, as vrea sa simt caldura iubitoare a bratelor tale, sa ma scufund in adancul fericirii asa cum doar cu tine o pot face, sa aud vocea iubirii cum bate cand inimile noastre sunt unite, sa ma inalt in zbor cu aripile iubirii eterne si sa-ti spun ca te iubesc asa cum n-am iubit vreodata o alta persoana.

In zorii diminetii cind soarele rasare o raza de lumina trimit la tine in vis ca sa te mingiie usor din partea mea sati zica te iubesc is buna dimineata!

O briza, un val, o adiere, un nor... un
sarut magnific, o atingere, o mangaiere; toate se numesc iubire! Emotia este
prezenta, tu esti departe, iar eu te visez!

In razele de soare, eu stau si te privesc,
esti diamantul care ma face sa iubesc, iar in lumina calda, cu tine ma topesc,
as vrea ca niciodata sa nu ma mai trezesc.

Ai inchis marea in ochi si soarele-n
suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti,
te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine...

| any27alexia a răspuns:

Poate fi si trista? eu dau de ambele
te AMO puisor
iti soptesc cu dor
te AMO iubire
ce trist fara tine.te iubesc!

Am si acum un mesaj pe telefon de la tine, in care-mi scrii ca ma iubesti si ca ti-e dor de mine.

Te iubesclove struck dar nu tu-as spune
Sentimentele's nebune:d
Cand pe tine te privesc day dreaming
simt ca innebunesc ma indragostesc:X:*

Desi am trecut prin multe,suntem inca impreunaa! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de manalove struck

Treptat si-au spus primul te iubesclove struck.Apoi mi-e dor de tine,fara tine nu traiescblushing. Zambesc cand se vad:d. Plang cand s e ceartasad si indiferent de fapta ei se 'mpaca si se iarta:*!

Te-am iubit este trecutul, te iubesc este przentul:X:X:X, viitorul va fi tot mereu te voi IUBIlove struck:X:X:X:Xlove struck:X:*:*:

AZI vi cu flori...maine ma IGNORI!sad:*

Ca te-am vazut e vina mea/ca mi-ai placut e vina ta/ ca te iubesc nu ma-ntreba/SARUTA-MA si vei vedealove struck:X:*:*