| Elise_1052 a întrebat:

Va rog ziceti-mi niste bancuri! Cel mai fain primeste fundita!big grin

1 răspuns:
| mihaela31 a răspuns:

Postasul bate la usa unei blonde, la care blonda intreba:
- Cine e?
- Posta!
- Cati sunteti? si altul:3 blonde vor sa treaca un rau.Vad un pestisor de aur, il prind si ala zice:
-Daca imi dati drumu` va indeplinesc cate 1 dorinta.O blonda zice:
-Vreau o barca cu motor ca sa trec raul.
Pestisorul ii indeplineste dorinta.Aia porneste dar se izbeste de un bolovan si moare.A doua zice:
-Vreau sa pot innota ca sa trec raul.
Pestisorul ii indeplineste dorinta.Blonda indras in apa dar o ataca pestii si moare.A treia blonda zice:
-Vreau sa fiu bruneta.
pestisorul ii indeplineste dorinta si aia zice:
-Vai! Uite un pod!, asta e haioasa:Cica era Bula cu doi prieteni si se tot laudau care a avut cea mai batrina bunica.
- Bunica mea a avut 78 de ani cind a murit.
- Slab, bunica mea a avut 94 de ani cind a murit.
Bula:
-? i mai slab, pai bunica mea a fost asa de batrina incit a trebuit sa o scoata tata in curte sa o impuste, ca nu mai murea nicicum., siUrci o blonda si o bruneta intr-un avion. Avionul decoleaza si pe la vreo 3000 m le arunci din avion. Care cade prima? Bruneta. De ce? 1)Pentru ca blonda e parasuta. 2)Pentru ca bruneta este atragatoare si o atrage pamintul/Un tip intra intr-un bar tinanand in mana un **** imens si zicesickFiti atenti in ce era sa calc!/Rang: Love addict Rang special: F*ck me, I'm famous!
Love addict
Mesaje: 335 Locatie: BUCURESTI
Trei betivi erau pe o cale ferata.
Primul betiv zice:Bai, ce scara lunga!
Al doilea:Ba, i tin-te de balustrada, sa nu cazi!
Al trelea: Ce prosti sunteti, nu vedeti ca vine liftul.laughinglaughing