| Delya_6437 a întrebat:

Salloot TPU.

dati-mi va rog niste site-uri pe care pot gasi programe de modificat poze(adica sa le pot taia sa adaug alte imagini etc.)... cel mai bun program primeste fundita + vot... mersi anticipat love struck

Răspuns Câştigător
| PanteraRozz a răspuns:

Paiii...
Photoscape, Photoshop, Taaz, PicAsa, Photoinstrument, fotoflexer, Picnik, Splashup, Pixlr, Amazing photo editor
winking Fundabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Photoscape e cel mai buun!

bye-bye

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Incearca www.pizap.com e foarte bun:)

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Movie maker ar fi potrivit sau incearca cu altcevathinking

| cris93 a răspuns:

Incearca aici http://realitateafunny.blogspot.com/......nline.html si vezi ca mai ai niste site acolo sper sa ti fie de ajutor.Bafta