| dragos2010 a întrebat:

Sallut. aveti ceva idei(in special baietii) despre o poezie de dragoste adresate unei fete.

Răspuns Câştigător
| soare a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine e iti expui propiile tale sentimente pe foaie chiar daca nu suna la fel ca o poezie macar simti acele versuri

3 răspunsuri:
| VvladCobianu a răspuns:

Iubirea mea arati ca naiba
Cand esti furioasa si afurisita
Arati ca o pizza pe plita
Dimineata cand te trezesti
Arati ca moartea in vacanta, asta iti doresti?
Noaptea ma speri cu sforaitul tau
Cand ma uit la tine mi se face rau!
O sa-i placa prietenei tale!
Da funda

| jeleuxd a răspuns:

Un fel de declaratie de dragoste in acelasi timp si amuzanta si foarte interesanta. Uneori simt ca as vrea sa ma descompun in atomi componenti si-apoi fiecare atom din tine sa smulga un atom din mine si impreuna sa danseze un tango al fericirii sub... vezi tu cum mai continui... sau vezi ca gasesti pe youtube cu Teo @ deko cafe. Bafta

| dragos2010 explică:

Daca imi puteti da si cateva exemple de versuri nu ma deranjeazawinking